Koolitused 2018-01-05T19:32:57+00:00

KOOLITUSED

tööohutuse koolitused

Tööohutus kõrgustes

VAATA LISAKS
kannatanu päästmise koolitused

Kannatanu päästmine

KÜSI PAKKUMIST
varustuse inspektsioon

Varustuse inspektsioon

KÜSI PAKKUMIST
töömeetodid koolitused

Efektiivsed töömeetodid

KÜSI PAKKUMIST
IRATA koolitus
VAATA LISAKS

Kõrgtööd, tase 1

KÜSI PAKKUMIST
Tase 2

Kõrgtööd, tase 2

KÜSI PAKKUMIST
Tase 3

Kõrgtööd, tase 3

KÜSI PAKKUMIST

Kõrgtööde tööohutuskoolitused

7 aastat kogemust kõrgtööde valdkonnas 
Skyproff on kogenud ja tunnustatud kõrgtööde partner mitmetele haldus-, tootmis- ja ehitusfirmadele. Tänu pikale praktikale ja rahvusvahelisele väljaõppele oleme omandanud teadmisi, mida on väärt ka teistele jagada. Mitmed meie kliendid on palunud nõu ja abi enda ettevõttes tööohutuse parandamiseks. Klientide soovidele vastu tulles oleme kokku pannud kõrgtööde ohutuse koolitused ja ehitanud välja koolituskeskuse praktiliste harjutuste tegemiseks. Meie koolitused väga praktilised ning ka klassiruumis tuleb käed külge panna. Koolitajad on pika ja väga mitmekülgse töökogemusega.
KÜSI PAKKUMIST
Toomas Holmberg
Toomas Holmberg
IRATA tase 3
IRATA Trainee Instructor
Eesti Olümpiakomitee ERK 6 alpinismivanemtreener
Praktiseerinud kõrgtöid 15 aastat
Kõrgtööde koolitaja 8 aastat

Küsi koolituste kohta rohkem infot!

Koolitusteemaliste küsimustega palun kirjutage

koolitus@skyproff.ee

OSALEJATE TAGASISIDE

Meeldis põhjalik instruktaas ja abivalmis koolitaja.  Soovitan kindlasti mõnele tuttavale, kellel on vaja kõrgustes tööd teha.

I liked how the instructor was teaching. Everything was explained to small details. I got new useful experiences to climb and rescue other people at height. I recommend this course to my friends because you never know when you need this experience in your life.

Saime veidi teisest vaatevinklist näha mastironimist ja ohutust. Ohvri rollis oli väga ebamugav olla. Kindlasti oli tegemist silme avardava kogemusega. Paljude pääste ja muude tööde mõistmine (milline see tegelikult on).

Meeldis praktilise töö osa. Oli palju kasulikku igapäeva töös kasutamiseks.

Koolitaja praktilised kogemused olid väga head.  Arvan, et tegu on kasuliku kursusega.

Meeldis juhendaja kompetentsus ja kogemus reaalses situatsioonis. Ainukeseks negatiivseks asjaks on asukoht – võiks olla kergemini leitav. Üldiselt soovitan kindlasti koolitus kõikidel läbi proovida.

Praktiline osa oli peamine ja vähem oli laua taga istumist. Instruktoreid oleks võinud olla 2, et oleks olnud intensiivsem. Üldiselt on minu arust kursus vajalik läbida kõikidel kõrgtöödega tegelavatel isikutel.

Koolitaja oli pädev, andis asjalikku nõu varustuse suhtes.

Praktiline pool oli OK ning juhendaja oli pädev. Tundub, et kõik oli korras ning ei vaja täiustamist, võib-olla oleks võinud rohkem valgust olla. Kindlasti soovitan sõpradele, kui kellegil peaks vajadus tekkima.

Küsi koolituste kohta rohkem infot!

KIRJUTA

UUDISED

Töövahendite valimine

Töövahendite valimine Kõrgtööde teostamisel on väga tähtsal kohal kasutatavad töövahendid, kuna töötajate tervis ja ohutus sõltub just nendest. On oluline kirjeldada detailselt, kuidas erinevaid töövahendeid kasutada ja milliseid valida. Töö tegemisel tuleb eelistada üheseid turvameetmeid. [...]

Ohutus kõrgustes

Ohtude ennetuse üldpõhimõtted Kõrgustes töötamisel on oluline tööd alustades endalt küsida, kas tööd saab teha ka maapinnalt. Kui vastus on jah, siis tasub seda kindlasti teha, et riske vähendada. Kui vastus on ei, tuleb esmalt [...]

Soovitused kõrgustes töötamiseks

Väljaõpe Töötajatel peab olema kehtiv kutsetunnistus ja erialane väljaõpe. Samuti peavad nad olema teadlikud võimalikest ohtudest ning olulistest päästetoimingutest. Lisaks peab neil olema oskus avastada töö käigus tekkinud tehnilisi vigu. Töötajate puhul on vajalik esitada [...]

Küsi koolituste kohta rohkem infot!

KIRJUTA

MEIE KLIENDID

Võta meiega ühendust!

Skyproff hoolitseb Sinu eest

KIRJUTA