Akende pesu 2018-01-05T18:05:45+00:00

Akende pesu kõige efektiivsemal viisil!

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab 7-aastast kogemust. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Aknapesu pakkujana oleme Eesti üks juhtivaid ettevõtteid, teenindades aastas ligi 300 rahulolevat klienti. Oleme professionaalid ning teeme oma tööd hingega!

Mida me pakume?

traditsiooniline aknapesu

Traditsiooniline aknapesu

Traditsiooniline aknapesu tähendab tänavatolmu eemaldamist pesukäsna ja kummiga. Pesukäsn aitab mustuse akna küljest lahti saada ning kummiga tõmmatakse klaas puhtaks ja kuivaks. Lindude väljaheited eemaldatakse kaabitsaga; raamid puhastatakse lapiga.Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST!

Aknapesu alpinistlikul meetodil

Tegemist on traditsioonilise akende pesemise meetodiga, kuid aknale lähenetakse köite abil ehk ehitusalpinismi meetodil. Töid teostame traditsioonilisel akende pesu viisil nii sise- kui välisruumides.  Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST
Aknapesu alpinistlikul meetodil
Aknapesu teleskoop vardaga

Aknapesu teleskoopvardaga

Kuni 5-korruselisi maju pestakse teleskoopvardaga, mille otsas on hari. Harja peale on suunatud puhtaks filtreeritud vesi. Aknaid pestakse harjaga üles ja alla nühkides. Hari hõõrub mustuse pinna küljest lahti ja veevool loputab aknad puhtaks.
Aknad jäävad esialgu märjaks, aga filtreeritud vesi ei jäta kuivades jälgi.Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST

Eripesu ja ehitusjärgne puhastus

Tavaliselt mõeldakse eripesu all ehitusjärgset või esmast pesu, kuid võib eripesu võib ka hiljem vaja minna.
Kui klaasil on muud ained ja kemikaalid (värv, vaha, vaik, krohv, silikon, makrofleks, õlid, liim, kleepekad, rooste, betoon jne), mis ei tule tänava tolmust või lindudelt, siis nende eemaldamine on eripesu. (Sarnaselt autopesule,ei kuulu pigi eemaldamine tava pesu sisse). Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST
Eripesu

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Oleme Eesti suurim aknapesuettevõte. Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.

0+
AASTAT ÕPPETUNDE
0+
OBJEKTI AASTAS
0+
RAHULOLEVAT KLIENTI
0
KINDLUSTUS

Tehtud tööd

VAATA ROHKEM

Kliendi tagasiside

Arkaadia
Brem
Kvatro
CityHaldus
ISS
Dussmann