Paigaldus

Tegeleme erinäoliste paigaldus- ja eemaldustöödega kõrgustes: reklaamid, plakatid, tahvlid, metallkonstruktsioonid, vihmaveerennid, lumetõkked, redelid jne.
Mõned näited teostatud töödest:

Piksekaitsete paigaldus T1 kaubanduskeskusele;
Mustamäe tee 3 Telia plakati paigaldus;
valgustite paigaldus Hirvepargis.

Mitmed vihmaveerennide, käiguteede ja lumetõkete paigaldus ja vanade konstruktsioonide eemaldus nii äri- kui eraklientidele.

Mida me pakume?

Reklaamelementide paigaldus

Paigaldame teie reklaami ka kõige keerulisematesse kohtadesse, kasutades köisligipääsu meetodit. Reklaamelementideks võivad olla plakatid, valgustahvlid, logod, jõulu- ja peokaunistused, LED-ekraanide raamid ja igasugused erilahendused.

KÜSI PAKKUMIST
Fassaadi puhastusteenused
Fassaadi puhastusteenused

Lumetõkete paigaldus

Lumetõke tuleb paigaldada igale katusele, mille kalle on suurem kui 7 kraadi. Lumetõkke eesmärk on juhtida lumekoormus maja kandvatele seinadele ning takistada selle kukkumist katuselt alla. Kui lumetõket ei ole, võib raske sulalumi ohustada maja katust ja sealolevaid seadmeid. Alla libisedes ohustab lumi autosid jm allolevaid esemeid, majafassaadi ning jalakäijaid. Seadusejärgselt vastutab selliste kahjude või tervisekahjustuste tekkimise eest majaomanik, kelle tegevusetuse tõttu lumi alla kukkus.

KÜSI PAKKUMIST

Piksekaitse paigaldus

Piksekaitse koosneb kolmest peamisest osast: välgupüüdursüsteemist, allaviigust ja maandussüsteemist. Skyproff on spetsialiseerunud kõrghoonetele, tornidele, mastidele, kostendele ja suure kaldega katustele. Enamasti teeme piksekaitsete allaviike, kuid meie käest saab tellida ka täislahenduse.

VAATA LISA!
Tolmu eemaldamine
Mahutite puhastusteenused

Redelite paigaldus

Fikseeritud redelite paigaldamine kõrgetesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ning katustele aitab tihti tagada nendes kohtades toimetavate inimeste ohutust. Skyproffist paigaldusteenust tellides võite olla kindel, et ka tööprotsess ise on turvaline, ohutu ja kvaliteetne.

KÜSI PAKKUMIST

Kukkumiskaitse ja ohutuspiirete paigaldus

Paigaldame erinevaid kukkumiskaitse- ja ohutuselemente: ankrupunktid, julgestussüsteemid, kukkumiskaitsesüsteemid, piirded ja julgestustrossid. Küsige meilt julgelt ka erilahendusi!

KÜSI PAKKUMIST
Aknapesu
Aknapesu

Seadmete eemaldamine

Seadmete eemaldamine on vastutusrikas töö, mille käigus tuleb tagada ülejäänud konstruktsiooni säilimine. See tähendab, et demontaaži käigus ei tohi kahjustada aluspinna ehituslikke omadusi ega välimust. Kehvasti tehtud töö võib tekitada suuri kahjusid.

Ettevaatliku ja läbimõeldud eemalduse tulemusena jääb aga konstruktsioon tugev ning esteetiline.

KÜSI PAKKUMIST

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Klientide tagasiside

Peaaegu ei oleks me Skyproffiga kokku saanudki. Otsisime kedagi, kes aitaks kinnitata 180 võrku arhitektuursele installatsioonile, mille kõrgeim punkt on 18 meetri kõrgusel. Võib-olla naljatades aga esimene asjana vastati Skyproffist, et 18 meetrit pole ju mingi kõrgus:)

Meie soovid olid igatahes kõrgtööle kohaselt ebastandardsed. Jälgides võrgu mustrit, tuli need kinnitada seeklitega installatsioonile kümnest punktist, võrk “istus” oma kohale ainult ühte pidi, esimese nurga valesti kinnitamine tähendanuks töö otsast alustamist. Iga võrgu viimase seekli paigaldamine oli tõsine jõuproov, sest võrku ääristav tross oli juba väga pingul.

Kõik sujus! Skyproffi tunnustuseks tuleb öelda, et alustati lühikese etteteatamisega, vajaduse tekkimisel korraldati kiiresti lisajõude ja mõned apsakad, mis sisse tulid, parandati ilma nurinata ära. Professionaalne töö nii objektil kui kontoris!

Suur tänu Urban Junlge’i võrgutajatele!

Kalmer Gross, T1 Mall of Tallinn aatriumi installatsiooni „Urban Jungle“ projektijuht

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.