Paigaldus 2018-10-18T09:18:21+03:00

Paigaldus

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Mida me pakume?

Reklaamelementide paigaldus

Paigaldame teie reklaami ka kõige keerulisematesse kohtadesse, kasutades köisligipääsu meetodit. Reklaamelementideks võivad olla plakatid, valgustahvlid, logod, jõulu- ja peokaunistused, LED-ekraanide raamid ja igasugused erilahendused.

KÜSI PAKKUMIST
Fassaadi puhastusteenused
Fassaadi puhastusteenused

Lumetõkete paigaldus

Lumetõke tuleb paigaldada igale katusele, mille kalle on suurem kui 7 kraadi. Lumetõkke eesmärk on juhtida lumekoormus maja kandvatele seinadele ning takistada selle kukkumist katuselt alla. Kui lumetõket ei ole, võib raske sulalumi ohustada maja katust ja sealolevaid seadmeid. Alla libisedes ohustab lumi autosid jm allolevaid esemeid, majafassaadi ning jalakäijaid. Seadusejärgselt vastutab selliste kahjude või tervisekahjustuste tekkimise eest majaomanik, kelle tegevusetuse tõttu lumi alla kukkus.

KÜSI PAKKUMIST

Vihmaveerennide paigaldus

Kvaliteetsed ja õigesti paigaldatud vihmaveetorud ja -rennid aitavad hoida hoone katuse parimas korras. Vihmaveesüsteemi eesmärk on juhtida vesi hoonest kontrollitud viisil eemale. Kui vihmaveesüsteemis on mõlke, auke või on rennid loodist väljas, võib valesse kohta voolav vesi tekitada niiskuskahjustusi näiteks seinadesse, katusesse ja lakke ning fassaadile. Nende kahjustuste likvideerimine on tihti palju kallim kui korrektse rennisüsteemi paigaldus.

KÜSI PAKKUMIST
Mahutite puhastusteenused
Fassaadi puhastusteenused

Linnutõkete paigaldus

Linnutõke on väljaulatuvate erisuunaliste harudega liist, mida tasub paigaldada näiteks katuseäärtele, rõdupiiretele, reklaamsiltidele ja igale muule tasapinnale, kuhu lindudele tihti meeldib maanduda. Linnutõkke abil hoiate ära kahjustused, mis võivad tekkida linnumustast (ekskrement on happeline ja söövitab värvi). Samuti võivad linnud tekitada kahju katuse alla ronides ja aluskattesse auke tehes, misjärel muutub see vähem vettpidavaks ning paremaks elukohaks herilaste jaoks.

KÜSI PAKKUMIST

Piksekaitse paigaldus

Piksekaitse koosneb kolmest peamisest osast: välgupüüdursüsteemist, allaviigust ja maandussüsteemist. Skyproff on spetsialiseerunud kõrghoonetele, tornidele, mastidele, kostendele ja suure kaldega katustele. Enamasti teeme piksekaitsete allaviike, kuid meie käest saab tellida ka täislahenduse.

VAATA LISA!
Tolmu eemaldamine
Mahutite puhastusteenused

Redelite paigaldus

Fikseeritud redelite paigaldamine kõrgetesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ning katustele aitab tihti tagada nendes kohtades toimetavate inimeste ohutust. Skyproffist paigaldusteenust tellides võite olla kindel, et ka tööprotsess ise on turvaline, ohutu ja kvaliteetne.

KÜSI PAKKUMIST

Kukkumiskaitse ja ohutuspiirete paigaldus

Paigaldame erinevaid kukkumiskaitse- ja ohutuselemente: ankrupunktid, julgestussüsteemid, kukkumiskaitsesüsteemid, piirded ja julgestustrossid. Küsige meilt julgelt ka erilahendusi!

KÜSI PAKKUMIST
Aknapesu
Aknapesu

Seadmete eemaldamine

Seadmete eemaldamine on vastutusrikas töö, mille käigus tuleb tagada ülejäänud konstruktsiooni säilimine. See tähendab, et demontaaži käigus ei tohi kahjustada aluspinna ehituslikke omadusi ega välimust. Kehvasti tehtud töö võib tekitada suuri kahjusid.

Ettevaatliku ja läbimõeldud eemalduse tulemusena jääb aga konstruktsioon tugev ning esteetiline.

KÜSI PAKKUMIST

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.