Hooldus ja puhastus

Puhastus köisligipääsu meetodil, mis võimaldab teha töid kõrgustes ja keerulistes kohtades. See on turvaline alternatiiv juhtudel, kui tõstuki ja tellinguga ligipääs on piiratud või kulukas, näiteks katuste ja fassaadide puhastusel.

Mida me pakume?

Fassaadi puhastusteenused

Fassaadi puhastusteenused

Faassaadi puhastamine pesuri ja pesuainetega. Teostame puhastustöid betoon-, kivi-, klaas-, plekk- ja krohvitud fassaadidel.
Mustuse, sambla ja vetikate eemaldamine ja kaitseainetega katmine. Pärast puhastust saab fassaadi värvida.

VAATA LISAKS

Aknapesu

Traditsiooniline aknapesu tähendab tänavatolmu eemaldamist pesukäsna ja kummiga. Pesukäsn aitab mustuse akna küljest lahti saada ning kummiga tõmmatakse klaas puhtaks ja kuivaks. Lindude väljaheited eemaldatakse kaabitsaga; raamid puhastatakse lapiga.

VAATA LISAKS
Aknapesu
Mahutite puhastusteenused

Katuste hooldamine

Katusepuhastusteenused kõrgsurvepesuri või liivapritsiga. Puhastame kivi- ja plekk-katuseid. Samuti tegeleme samblaeemalduse ja -tõrjega. Pärast puhastust saab katust värvida.

VAATA LISAKS

Mahutite puhastusteenused

Mahutite välimised puhastusteenused, millega eemaldame tolmu, õli, rasva ja muud jäägid. Mustad mahutid korrodeeruvad kiiremini ja nende eluiga lüheneb. Õlide puhul lisandub veel tuleoht. Tänu heale ligipääsule saame puhastada mahuteid väga efektiivselt nii seest kui väljast. Survepesurite ja vastavalt mustusele valitud puhastusainete abil teeme pinna puhtaks.

VAATA LISAKS
Mahutite puhastusteenused
Tolmu eemaldamine

Tolmu eemaldamine

Puhastusteenused, millega eemaldame tolmu ja mustuse. Katuse all olevad konstruktsioonid, lambid, kaablirennid, fermid ja ventilatsiooniseadmed koguvad enda peale tolmu. Kui tolmu kogus muutub liiga suureks, tekib tolmu plahvatuse oht. Lisaks tekitab tuuletõmbusega alla kukkunud tolm kvaliteediprobleeme tootmises.

VAATA LISAKS

Rooste eemaldamine ja korrosioonitõrje

Pindade puhastusteenused, mille käigus eemaldame vana värvi. Rooste eemaldame vastavalt nõutud puhastusklassini (Sa 2, St 2,5). Kasutame kõrgsurvepesurit, pesukeemiat, liivapritsi, märga liivapritsi ning käsitsi puhastamist.

VAATA LISAKS
Roostetööd
Fassaadi puhastusteenused

Lume ja jää eemaldamine katuselt

Lume koristus ja jääpurikate eemaldamine lame- ja kaldkatustelt. Kogemused 2010. aastast. Tööde teostamisel säilitame teie katuse hea seisukorra. Tagame lume eemaldamise ohutult ja turvaliselt.

VAATA LISAKS

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.

Klientide tagasiside

“Tööde hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea! Soovitame kindlasti!”

Uku Ansper, Pärnu mnt 135

“Meie jaoks on oluline operatiivne tegutsemine. Skyproff reageeris kiiresti ja töö sai kohe tehtud.”

Lili SIlk, Eesti Pank

“Tegutseti kiiresti ning asjaajamine oli paindlik. Oluline, et peeti kinni antud lubadustest ja tähtaegadest. Soovitan – meie jäime rahule.”

Erik Liiv, Karsti 1 KÜ

“Soovitus kõigile: kutsuge hooldustöid tegema Skyproffi meeskond. Firmade tööst, kel on vähesed kogemused ja halvad tööriistad, tuleb rohkem kahju kui kasu.”

Aili Roonid, Mailill KÜ

“Meie maja aknad on kenasti puhtad. Jäime väga rahule, kuigi ilm juhtus olema ikka väga, väga kuri.
Ei oleks imestanud, kui töö sel päeval pooleli oleks jäänud. Toredad ja sõbralikud tööteostajad on alati veel ” boonuseks”. Aitäh!”

Ingel Kaar, Kentmanni 9