Hooldus- ja puhastusteenused kõrgustes 2018-01-15T08:13:37+00:00

Hooldus- ja puhastusteenused

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega  kõrgtööde ettevõte, mis omab 7-aastast kogemust. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning  sõbralikku kliendikogemust.

Mida me pakume?

Lume ja jää eemaldamine katuselt

Teostame lumekoristustöid erinevatel katusepindadel. Teeme puhtaks erineva suuruse ja keerukusega katused ning teeme oma tööd kiiresti ja hästi.

VAATA LISAKS
Fassaadi puhastusteenused
Fassaadi puhastusteenused

Fassaadi puhastusteenused

Faassaadi puhastamine pesuri ja pesuainetega. Teostame puhastustöid betoon-, kivi-, klaas-, plekk- ja krohvitud fassaadidel.
Mustuse, sambla ja vetikate eemaldamine ja kaitseainetega katmine. Pärast puhastust saab fassaadi värvida.

VAATA LISAKS

Aknapesu

Traditsiooniline aknapesu tähendab tänavatolmu eemaldamist pesukäsna ja kummiga. Pesukäsn aitab mustuse akna küljest lahti saada ning kummiga tõmmatakse klaas puhtaks ja kuivaks. Lindude väljaheited eemaldatakse kaabitsaga; raamid puhastatakse lapiga.

VAATA LISAKS
Aknapesu
Mahutite puhastusteenused

Katuste hooldamine

Katusepuhastusteenused kõrgsurvepesuri või liivapritsiga. Puhastame kivi- ja plekk-katuseid. Samuti tegeleme samblaeemalduse ja -tõrjega. Pärast puhastust saab katust värvida.

VAATA LISAKS

Mahutite puhastusteenused

Mahutite välimised puhastusteenused, millega eemaldame tolmu, õli, rasva ja muud jäägid. Mustad mahutid korrodeeruvad kiiremini ja nende eluiga lüheneb. Õlide puhul lisandub veel tuleoht. Tänu heale ligipääsule saame puhastada mahuteid väga efektiivselt nii seest kui väljast. Survepesurite ja vastavalt mustusele valitud puhastusainete abil teeme pinna puhtaks.

VAATA LISAKS
Mahutite puhastusteenused
Tolmu eemaldamine

Tolmu eemaldamine

Puhastusteenused, millega eemaldame tolmu ja mustuse. Katuse all olevad konstruktsioonid, lambid, kaablirennid, fermid ja ventilatsiooniseadmed koguvad enda peale tolmu. Kui tolmu kogus muutub liiga suureks, tekib tolmu plahvatuse oht. Lisaks tekitab tuuletõmbusega alla kukkunud tolm kvaliteediprobleeme tootmises.

VAATA LISAKS

Õnnetusjärgsed puhastusteenused

Seinte, lagede ja seadmete puhastusteenused. Põlengust tekkinud tahma ja jääkide eemaldamine. Õli, rasva ja muude vedelike eemaldamine pärast leket.

VAATA LISAKS
Õnnetusjärgsed puhastusteenused
Roostetööd

Rooste eemaldamine ja korrosioonitõrje

Pindade puhastusteenused, mille käigus eemaldame vana värvi. Rooste eemaldame vastavalt nõutud puhastusklassini (Sa 2, St 2,5). Kasutame kõrgsurvepesurit, pesukeemiat, liivapritsi, märga liivapritsi ning käsitsi puhastamist.

VAATA LISAKS

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Oleme Eesti suurim aknapesuettevõte. Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.

Klientide tagasiside