Kliendid meist 2018-12-18T11:56:35+02:00

Kliendid meist

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Meie kliendid

Eesti Energia
Pindi kinnisvara
VKG
Enefit
BREM
Kultuurikatel
Eastman
ABB
Dussmann
Kunda Nordic Tsement
Linnaekraanid
Empower
Politsei- ja piirivalveamet
Survepesu
Tehnoaudit
Inspecta
Vabariigi presidendi kantselei
Kaitseministeerium
Elisa
Kaitsevägi
Arkaadia
Eesti pagar
Eesti haldus
Itella

Kliendid meist

General Electric tuuliku inspektsioon ja hooldus

Saku õlletehase fassaadipesu

Hoolime klientide rahulolust!

“Pean järjekordselt tõdema seda, et teete uskumatult hästi ja professionaalselt tööd. Poisse ei hirmuta vihm ega ka väike tuuleiil nii kõrgel. Poisid arvestasid kõike selle tööga, et ei tõstaks bannerit oma raskusega katki jne (kõik läbi mõeldud ja professionaalne tegevus).”

Indrek Saia, Reklaampinnad OÜ

“Kohusetundlik, probleemivaba ja asjalik partner. Kogu asjaajamise juures ei meenu mitte ühtegi tagasilööki.”

Tanel Trööp, JAA Disain OÜ

“Skyproffi tiim on professionaalne, proaktiivne ning usaldusväärne. Keerulise projekti vältel säilitati positiivne suhtumine, paindlikkus ning põhjalikkus. Sellise meeskonnaga läheksin teinekordki uutele väljakutsetele vastu.”

Laura Tali, Orangetime Event OÜ

“Meie jaoks on oluline operatiivne tegutsemine. Skyproff reageeris kiiresti ja töö sai kohe tehtud.”

Lili Silk, Eesti Pank

“Tellisin Skyproffi meeskonnalt vihmaveerennide ja katuse pisiremondi ning väikeste löökaukude parandamise. Töö sai tehtud kiiresti ning hästi. Soovitan kõigil kutsuda oma maja katuse, vihmaveerennide puhastamiseks ning lume koristamiseks Skyproffi meeskonna. Firmadest, kellel on vähe kogemusi ja halvad tööriistad, tuleb rohkem kahju kui kasu.”

Aili Roondi, KÜ Mailill

Tööd teostati kiirelt ja korrektselt. Loomulikult peavad olema sellise töö tegemiseks ohutud ilmastikutingimused. Sellegipoolest suudeti teha tööd Skyproffi eeldatavast kestvusest märgatavalt kiiremini. Tööohutusega ei olnud ühtegi probleemi. Soovitan kõrgtöödeks kindlasti Skyproffi.”

Tarmo Roos, Maru Ehitus AS

“Tänan Skyproffi meeskonda kiire ja kvaliteetse teenuse osutamise eest, töid teostatakse kohusetundlikult ning tegemist on oma ala spetsialistidega.”

Andrus Limbach, Pindi Kinnisvara OÜ

“Töö super ja kõik väga hästi! Täname, et saite abiks olla!”

Jaanus Naerismaa, Hanset OÜ

Peaaegu ei oleks me Skyproffiga kokku saanudki. Otsisime kedagi, kes aitaks kinnitata 180 võrku arhitektuursele installatsioonile, mille kõrgeim punkt on 18 meetri kõrgusel. Võib-olla naljatades aga esimene asjana vastati Skyproffist, et 18 meetrit pole ju mingi kõrgus:)

Meie soovid olid igatahes kõrgtööle kohaselt ebastandardsed. Jälgides võrgu mustrit, tuli need kinnitada seeklitega installatsioonile kümnest punktist, võrk “istus” oma kohale ainult ühte pidi, esimese nurga valesti kinnitamine tähendanuks töö otsast alustamist. Iga võrgu viimase seekli paigaldamine oli tõsine jõuproov, sest võrku ääristav tross oli juba väga pingul.

Kõik sujus! Skyproffi tunnustuseks tuleb öelda, et alustati lühikese etteteatamisega, vajaduse tekkimisel korraldati kiiresti lisajõude ja mõned apsakad, mis sisse tulid, parandati ilma nurinata ära. Professionaalne töö nii objektil kui kontoris!

Suur tänu Urban Junlge’i võrgutajatele!

Kalmer Gross, T1 Mall of Tallinn aatriumi installatsiooni „Urban Jungle“ projektijuht