Ehitus ja parandus 2018-12-06T09:55:35+02:00

Ehitus ja parandus

Ehitusalpinism on sobivaim lahendus paljudeks töödeks. Meie kogenud spetsialistide peamised tugevused on: tööstuslike korstende, fassaadide, katuste, rennide ning vuukide remont ja inspektsioon.

Samuti remondime sildu ja betoonpindu ning tegeleme paigaldus- ja eemaldustöödega kõrgustes: reklaamid, plakatid, tahvlid, metallkonstruktsioonid, vihmaveerennid, lumetõkked, redelid jne.

Mida me pakume?

Tööstuslike korstende remont

Tööstusliku korstna põhiosa on vertikaalselt paigaldatud toru, mis on valmistatud tellistest, betoonist või metallist. Meie spetsialistid hindavad renoveerimist vajava korstna seisukorda, leiavad parima lahenduse ning teostavad tööd kiirelt ja professionaalselt.

KÜSI PAKKUMIST
Aknapesu
Mahutite puhastusteenused

Fassaadiparandused

Fassaadi korrastamine algab hetkeolukorra analüüsimisest. Kui oleme fassaadi seisundi kaardistanud, töötame välja optimaalse lahenduse ja teostame vajalikud parandustööd.

KÜSI PAKKUMIST

Betoonpindade remont

Betoonmaterjal on pidevas keemilises muutumises. Rasketes ilmastiku- ning koormustingimustes amortiseerub betoon kiiresti. Seega on vajalik betoonelemente pidevalt hooldada ja parandada. Meie spetsialistid omavad pikaajalist kogemust betoonelementide hooldamisel ja renoveerimisel ning leiavad Teie probleemile optimaalse lahenduse.

VAATA LISAKS
Mahutite puhastusteenused
Mahutite puhastusteenused

Sandwich-paneelide paigaldus

Sandwich-paneelid on mitmekihilised ehituselemendid, mis koosnevad soojustuskihist ning väliskihtidest. Tavaliselt kasutatakse neid seina- ja katusekonstruktsioonides ning fassaadide, välis- ja vaheseinte, katuslagede ja vahelagede ehitamisel. Kergpaneelide montaažitööd teostatakse vastavalt paneelitootja paigaldusjuhistele, samuti tuleb jälgida soovitusi paneelide transportimiseks ja ladustamiseks ehitusobjektil.

KÜSI PAKKUMIST

Katuse remont ja rennide parandus

Katuse eluea pikkust mõjutab olulisel määral katuse korrashoid. Vihm, katusele kinnijäänud praht ja rennide ummistused kahjustavad katuse pinda ning põhjustavad erinevaid probleeme. Seega tuleks katust aeg-ajalt kontrollida ja ka rennide eest hoolt kanda. Vajadusel tuleb murekohad parandada, et ennetada lekkeid. Omame pikaajalist kogemust katuste parandamises ja rennide renoveerimises.

VAATA LISAKS
Tolmu eemaldamine
Fassaadi puhastusteenused

Vuukide hermetiseerimine ja remont

Hermetiseerime uued ja renoveerime vanad vuugid. Puhastame vuugid, täidame need spetsiaalse seguga ning tihendame ühenduskohad.

KÜSI PAKKUMIST

Sildade remont

Teostame nii väikeste kui ka suurte raudbetoon- ja metallsildade renoveerimis- ja parandustöid.

KÜSI PAKKUMIST
Fassaadi puhastusteenused

Tellimine

Helista või saada SMS: 5850 2424

või

KIRJUTA

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.