KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE

Pikem töökirjeldus

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dusmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte arenguga otsime oma meeskonda ehitusproffi kõrgustes ehk ehitusalpinisti!

Sul peab olema sisemist distsipliini, et hoida korda ja puhtust, ning püsivust, et viia alustatud projektid ka edukalt lõpuni. Ootame initsiatiivi ning valmidust muuta asju paremaks, leida nutikaid lahendusi jooksvatele küsimustele ja pakkuda välja parendusideid. Kasuks on rutiinitaluvus ja füüsiliselt hea vorm. Sul peab olema ka ettenägelikkust ja vaistu, et ennetada võimalikke takistusi ning tagada sujuv töö.

Me ei oota köitel töötamise kogemust – sobivad kandidaadid õpetame ise välja kõrgustes töötama!

Sinu väljakutseks on leida optimaalne lahendus piiratud ressurssidega pidevalt muutuvas keskkonnas. On perioode, mil tellimusi või projekte on korraga mitmeid ning tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole sinu kohustuste seas, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks (nt suhelda töötsooni parkinud autode omanikega). Töö on väljakutsuv ja arendav.

  • Otsime üle keskmise tegijat ja oleme valmis maksma üle keskmise tasu.
  • Kokku saab leppida fikseeritud objektipõhise või tunnipõhise arvestuse.
  • Anname Sulle tippklassi varustuse, tööriided ning võimaluse kasutada tööautot.
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%).

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine on tasuta.

Meie meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Püsiv töökoht ja ametlik sissetulek!

Tulevikuplaanid

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaan on kasvada 20-30% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel, olla hea tööandja ja tuntud kui usaldusväärne partner.

Kui otsid põnevat tööd kiirelt arenevas ettevõttes, kandideeri juba täna!

KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE