Kutsume kõiki köitehnikuid Eesti ainsale rope access võistlusele! Skyproff Cup toimub juba 01.03.2019. Skyproffi uksed on avatud ka kõigile huvilistele, sõpradele ja kaasaelajatele.

Siinkohal toome välja mõned põhjused, miks tasuks end juba TÄNA võistlusele kirja panna.

  • Ainulaadne kogemus

Skyproff Cup on Eestis ja meile teadaolevalt ka kogu Põhja-Euroopas ainulaadne võistlus. Meie kogenud praktik-koolitaja Toomas Holmberg on koostanud põnevad ülesanded, mida sooritatakse publiku suurte silmade all. Mitmed partnerid ja sponsorid toetavad üritust oma toodete-teenustega. Kohal on tõenäoliselt enim eri ettevõtete alpiniste kui kuskil mujal Eestis. Päeva lõpetame mõnusas vabas õhkkonnas jutustades ja lõõgastudes 😉

  • Vinged auhinnad

Esikolmikule on auhinnad välja pannud Exit room, CCCP põgenemistoad, Tamrex, Skyproff koolitused ja Matkasport.

  • Madal osalustasu

Osalustasu on vaid 20 eurot (kui registreerud enne 20.02.; peale seda 0n osalustasu suurus 35€). See summa ei taga mitte ainult kohta võistlusel, vaid ka kvaliteetset võistlussärki ja partnerite poolt täidetud kingikotikest. Kohapeal on võimalused riietumiseks, pesemiseks ja toiduvalmistamiseks.

  • Trenn ja koolitus käsikäes

Ülesannete koostaja Toomas Holmberg ei maga maha ühtki võimalust oma kolleegidele õigeid ja ohutuid töövõtteid meelde tuletada. Skyproffi üks suurimaid eesmärke on levitada sõna tööstusalpinismi võimaluste ja turvalisuse kohta. Võistluspäeva jooksul saad korraliku füüsilise koormuse ning kasuliku erialase väljakutse.

  • Tutvused ja personaalreklaam

Skyproff Cup koondab kokku Eesti parimad vanad ja ambitsioonikaimad uued köietehnikud. See on parim koht, kus vabas ja seikluslikus õhkkonnas tutvuda oma võimalike konkurentide ja koostööpartneritega. Tiitliga “Eesti parim köietehnik 2019” võivad avaneda nii mõnedki võimalused ning isegi võitmata on siin lihtne tulevastele tööandjatele muljet avaldada.

Niisama kaasa elamiseks registreerima ei pea – kõik huvilised on oodatud!

Jooksvalt lisame infot ürituse kodulehele ning Facebooki lehele.

P.S.

Skyproff Cup on mõeldud tehnikutele, kes on juba võimelised iseseisvalt ja ohutult köitel manöövreid sooritama. Eelduste kohaselt on nad selleks läbinud koolituse ning saanud veidigi praktikat töömaastikul.

Kui Sinul veel köietööst teadmisi pole, kuid see ala tundub huvitav, pane end kirja järgmisele IRATA koolitusele!