Skyproff on Eesti üks suurimaid ja tuntumaid kõrgtööde ettevõtteid. Tegutseme juba alates 2010. aastast ning oleme ajapikku oma tiimi üha kasvatanud. Loe siit, millised on Skyproffi meeskonda ühendavad väärtused ning mida need täpsemalt tähendavad!

  • Meeskond esikohal

Meeskonna ühised eesmärgid ja huvid loovad ühtsustunde. Me ei karda ideede põrkumisi ega konflikte, kuna need aitavad tuua välja iga kolleegi tugevamaid külgi. Koos tegutsedes saavutame rohkem kui me suudaks eraldi.

  • Tunnista oma vigu

Vead on head – kui nendest õpitakse! Me ei karista vigade tegemise eest, vaid julgustame nendest ausalt rääkimist. Enda tehtud vea eest tuleb võtta vastutus ning leida lahendus eksimuse parandamiseks. See protsess loob suurepäraseid õppemomente.

  • Ole õpihimuline (õpetatavus & õpitavus)

Näita üles huvi, ära pelga küsimist-uurimist. “Terita saagi” iga päev 15 minutit tööajast ning 15 minutit isiklikust ajast. See tähendab vaid 2% päevast. Ometi toob järjepidev arendamine ajapikku suuepäraseid muutusi.

  • Võta vastutus

Tiimi osana vastutad mõnikord lisaks enda tegudele ka teiste eest. Välismaailmale esindad sina kogu meie meeskonda ja brändi. Kolleege tuleb seega aidata ja õppida ka nende tehtud vigadest. Vastutus ei eelda kohest tasu, vaid pigem vastupidi: esmalt tõesta end ning sellele järgneb tunnustus.

  • Näita sisemist tahet

Haara julgelt härjal sarvist ja näita oma entusiasmi! Haara julgelt initsiatiivi ning paku välja ka kõige hullumeelsemad ideed.

  • Ole vastupidav

Hoolitse enda töövõime ja energia eest. Toitu tervislikult, tee trenni, harjuta mediteerimist ja hingamistehnikaid. Tööpäeva jooksul tee regulaarseid puhkepause. Vabal ajal lõõgastu ja püüa saada piisavalt palju hea kvaliteediga und. Raskuste ees ära anna alla!

  • Kohane muutustega

Kiire areng ja pidevad muutused käivad käsikäes. Harjumuspärased rutiinid ja tööviisid annavad ikka ja jälle teed uutele ja parematele. Mõnikord tuleb võtta riske ja proovida ka neid ideid, mis lõppkokkuvõttes ei tööta.

  • Ära riku teiste päeva

Tee teiste päeva paremaks! Halb tuju ja kodused mured püüa jätta ukse taha. Päev on tõeliselt korda läinud siis, kui oled toonud naeratuse kellegi näole.